Век вежба и алатка 24104 Бит за вежбање со црна оксид за одделение, 1/16 “, 12-пакет, направен во САД

Век вежба и алатка 24104 Бит за вежбање со црна оксид за одделение, 1/16 “, 12-пакет, направен во САД

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Произведен од индустриски степен М2 со голема брзина челик. Површина третирана за високи перформанси и долг живот. Наменето за дупчење мек метал, благ челик, дрво, пластика и ПВЦ. 6x рејтинг на живот кога се споредува со стандардните вежби со голема брзина од 118 °. Направено во САД. Произведен од индустриски степен М2 со голема брзина челик. Површина третирана за високи перформанси и долг живот. Наменето за дупчење мек метал, благ челик, дрво, пластика и ПВЦ. 6x рејтинг на живот кога се споредува со стандардните вежби со голема брзина од 118 °. Направено во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата