Вертикален држач за значка со 2 картички со палецот Слотови Хард транспарентен заштитник на кутии за компјутер со повлекување на значки за карабинер за карабинер з

Вертикален држач за значка со 2 картички со палецот Слотови Хард транспарентен заштитник на кутии за компјутер со повлекување

Достапно за вашата нарачка
DEN 207.84
Залиха:

Држач со 2 картички : Внатрешна големина : 3,5 "L x 2.3" W. Сместете 2 стандардни кредитни картички од 3-3/8 за 2-1/8 инчи. Идеално за лични карти, возачки дозволи, значки, додавања, итн. Не одговараат на подебели карти!. Брз пристап : Практичниот слот за палецот ви овозможува да лизгате картички/надвор без напор со само еден прст. Практичниот дизајн на врвно оптоварување ја одржува картичката цврсто на место за да спречи да испадне. Тешка должност : Цврстиот случај на поликарбонат е отпорен на топлина, абење или кршење. Не'рѓосувачки челик ролна со значки издржи 100.000 влечења. А неговиот повлечен најлонски кабел овозможува непречено продолжување до 24 инчи. Кристално чиста : добро изградена за максимална транспарентност што ви претставува супер јасен визуелен ефект. Лесно за читање или скенирање на вашите картички без да се отстрани лентата или случајот. Лесно за носење : Дојдете со отстранлив карабинер и издржлив клип за појас. Лесно носете околу вашите предмети со тоа што ќе ги обезбедите на вашиот џеб, јамка за појас, ранец или патент. Држач со 2 картички : Внатрешна големина : 3,5 "L x 2.3" W. Сместете 2 стандардни кредитни картички од 3-3/8 за 2-1/8 инчи. Идеално за лични карти, возачки дозволи, значки, додавања, итн. Не одговараат на подебели карти!. Брз пристап : Практичниот слот за палецот ви овозможува да лизгате картички/надвор без напор со само еден прст. Практичниот дизајн на врвно оптоварување ја одржува картичката цврсто на место за да спречи да испадне. Тешка должност : Цврстиот случај на поликарбонат е отпорен на топлина, абење или кршење. Не'рѓосувачки челик ролна со значки издржи 100.000 влечења. А неговиот повлечен најлонски кабел овозможува непречено продолжување до 24 инчи. Кристално чиста : добро изградена за максимална транспарентност што ви претставува супер јасен визуелен ефект. Лесно за читање или скенирање на вашите картички без да се отстрани лентата или случајот. Лесно за носење : Дојдете со отстранлив карабинер и издржлив клип за појас. Лесно носете околу вашите предмети со тоа што ќе ги обезбедите на вашиот џеб, јамка за појас, ранец или патент. Секогаш е иритирачки кога треба честопати да ги вадите картичките/додавањата од паричникот, одвојте многу време да ги пронајдете, но на крај да ги испуштите вашите картички или готовина. Со заштитниот ракав, вашата значка повеќе не се изнервира или изгуби. Популарен кај полицијата, канцелариски персонал, пожарникари, работници за одржување, лекари или чувари на безбедност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата