Ѕвезда во подем CC010607 Нанотехнолошки Кристален Автомобил Слој 100ml Комплет и Полска Паста 125ml Комплет плус Контролна Табла и Кожа Безводен Восок 125ml Комплет

Ѕвезда во подем CC010607 Нанотехнолошки Кристален Автомобил Слој 100ml Комплет и Полска Паста 125ml Комплет плус Контролна Табла

Достапно за вашата нарачка
DEN 899.20
Залиха:

Чекори за апликација : ве Молиме добро прочитајте ги упатствата за апликација и пребарувајте "Нанотехнологија На Ѕвездата Во Подем" на You Tube и гледајте Број 000001, 000011 и 000013 демо видео. Содржи синтетички полимери кои обезбедуваат долготрајна и издржлива заштита, трае повеќе од 1 година за да ги заштити вашите возила. Никогаш нема да пукне, да се измие или да пожолти и може да ги заштити вашите возила во текот на 2 години. Може да се користи и за полирање на раб и фарови covers. Ве молиме Погледнете Го Бројот 000002 И Број 000012 и Број 000014 видео за да го проверите резултатот од употребата. Нанотехнолошкиот Кристален Стаклен Слој има широка област на примена : Обоена Површина, Раб, Капак на Светилка, Пластика, Гума, Метална површина итн. Тоа е тешко како стакло и никогаш нема да попуштат, олупи или да се претвори жолта и никогаш не треба да се отстранат. 125мл производ може да третира и полира 4 автомобили со средна големина. Нанотехнолошки кристален автомобилски лак може да се користи на сите автомобилски бои, гелкоа (Јахта),пластика, поликарбонат делови. Ве молиме, пребарувајте "Нанотехнологија На Ѕвездата Во Подем" На Youtube И гледајте Го Видеото Број 000001, Број 000011 и Број 000013 за да научите како да аплицирате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата