Вежба за вежбање и вежбање со јога мат за јога, животински лисици

Вежба за вежбање и вежбање со јога мат за јога, животински лисици

Достапно за вашата нарачка
DEN 1103.84
Залиха:

Здрав материјал-изработен од TPE материјал (без ПВЦ и ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со анти-лизгање и отпорен на абење. Големина - Постојат две димензии за да изберете, 183x61cm (дебелина од 0,6 см) и 80х183 см (дебелина од 0,8 см). Употреби - Погодно за јога, пилатес, вежбање на подот и други спортови, исто така погодни за носење при патување. Упатства за нега - место чисто со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, сув рамен. PLS не се изложува на сонцето подолг временски период. Ексклузивно прилагодување - Ние нудиме бесплатна услуга за прилагодување, само испратете ни ги сликите што ви се допаѓаат! (Пикселите со слика треба да бидат најмалку 5000x5000). Ако имате какви било прашања пред да го набавите или по приемот на производот, можете да ни кажете. Doе дадеме се од себе за да го решиме вашиот проблем и ние би сакале да ги слушнеме вашите предлози додека се обидуваме да направиме подобро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата