Везматеријал металик везење zari конец за вез во бакарна боја-300 двор 1 ролна

Везматеријал металик везење zari конец за вез во бакарна боја-300 двор 1 ролна

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Стил : Метална вез Зари Тема. Боја : - Материјал за бакар : Рејон и полиестер. Број на нишки во конец : - 6 дијаметар на конец : - 0,5мм. Должина од 1 ролна : - 300 -двор (274 метар) приближно. Детали за производот : - Полиестерската лента со метален финиш е завиткана околу предивото на рајон, а потоа 6 од тие предива се извртени цврсто за да ја направат оваа нишка. Прекрасно е да се користи во машината за шиење и везови. Одлично е да се користи за работа со вкрстени стилови и игла. Низите на различни производи за накит се прават и со овие метални навои. Детали за производот : - Полиестерската лента со метален финиш е завиткана околу предивото на рајон, а потоа 6 од тие предива се извртени цврсто за да ја направат оваа нишка. Прекрасно е да се користи во машината за шиење и везови. Одлично е да се користи за работа со вкрстени стилови и игла. Низите на различни производи за накит се прават и со овие метални навои.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата