ВГУСТ Сјај Сјај Сјај За Усни Јасно Проѕирно Постепено Масло За Усни Навлажнувачки И Навлажнувачки Ново Обоено Долготрајно Водоотпорно Масло За Усни Од Кармин 10мл ?

ВГУСТ Сјај Сјај Сјај За Усни Јасно Проѕирно Постепено Масло За Усни Навлажнувачки И Навлажнувачки Ново Обоено Долготрајно Водоотпорно

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

КОРИСТЕТЕ / НОСЕТЕ / ПАТУВАЈТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ : Користете Го На Чисти Усни; Служи Како Одлична Основа за Шминкање На Усните, Користете Под Кармин, Покажува Добри Резултати На Горните Усни Кои Стануваат Досадни и Црни Поради . Патувајте Пријателска Големина На Мелем за Усни, Лесно Одговара на Вашиот Џеб и Убава Амбалажа за Да Го Покажете Врвниот Производ за Вашата Усна. Ја Храни И Поправа Оштетената Кожа На Усните, Од Сонце Како И Својствата, Ја Враќа Изгубената Природна Боја И Сјај, Совршено Формулирани На Усните Поради Надворешни Фактори, Покажува Брзи Резултати, Најдобар Осветлувач На Усните. Навлажнувањето Создава Бариера За Хидратација Која Трае! Тоа Е Совршен Навлажнувач За Усни За Многу Суви Усни и Потреба Од Усни!. Носете Ја Нашата Усна Преку Ноќ И Усните Додека Спиете За Да Се Разбудите Со Мазни, Навлажнети Усни. Нашата Формула За Хидратација На Усните Ќе Ги Одржува Вашите Усни Убаво Меки. Вашето Задоволство Е Нашата Главна Цел. Сјај Сјај Сјај За Усни Јасно Проѕирно Постепено Масло За Усни Навлажнувачко И Навлажнувачко Ново Обоено Долготрајно Водоотпорно Масло За Усни 10мл Сјај за Усни компатибилен Со Машински Миксертранспарентно Постепено Масло За Усни Навлажнувачки и Навлажнувачки Ново Обоено Долготрајно Водоотпорно Масло За Усни 10мл Материјал : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има Мала Разлика Во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 28гр големина на Пакетот : 12х4х1, 5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата