Вибрирачки двојни петелки прстени секс играчки за мажи со 9 режими на вибрации, lубовник силиконски безжичен далечински управувач за пенисот за подобрување на водо

Вибрирачки двојни петелки прстени секс играчки за мажи со 9 режими на вибрации, lубовник силиконски безжичен далечински управувач

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Го ограничува протокот на крв во пенисот веднаш зголемувајќи ја должината и постројката, директно и вашите ерекции.Безбедни материјали со супериорен квалитет-изработени од висококвалитетен безбеден силикон, кој е хипоалергичен, безбеден на кожата, екстремно затегнување, но доволно цврсто за да ви обезбеди поддршка за ерекција без загриженост секој пат кога ќе играте. Погодно и еколошки, може да се надополнува и може да трае до 90 минути со едно полнење. Aterergonomic дизајн - истегнат, супер мек допир со удобен заоблен дизајн. Моќните вибрации ви даваат неспоредливо задоволство. Тој нуди силна ерекција за одложена ејакулација за маж и исто така ги стимулира вулвата клиторис и перинеум за жената.11,5 H Водоотпорен рејтинг : IPX7 * Нашиот производ има 5 предности : ✓ Учиј тивко - потивок од часовникот за скокање, можете да уживате во вашата мала тајна. Гаранција за приватно пакување и по продажбата-Ве молиме, имајте во предвид дека сите секс играчки на lубовниците ќе бидат испорачани во приватно и дискретно стандардно пакување. Овој супер-наполнет мотор создава 9 длабоки, татнежни вибрации за да ги доживеете. Да се ​​биде отпорен на вода, исто така, прави брзо и лесно чистење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата