ВИД ВЦЦ/VCR Влажна глава за чистење на главата, комплет за чистење на главата за видео за играчи на VHS/VCR

ВИД ВЦЦ/VCR Влажна глава за чистење на главата, комплет за чистење на главата за видео за играчи на VHS/VCR

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

【Влатно чистење на чистење】 VHS чистач на главата со раствор за чистење. Не-абразивна лента за VHS или VCR играчи или рекордери. 【Лесни чекори за чистење】 Капки 3-5 капки течност за чистење во дупката и вметнете ја лентата за да ја оставите да игра. Тоа ќе го исчисти играчот. 【Оптимизирајте ја видео -репродукцијата на VHS】 Валканите глави можат лесно да предизвикаат нестабилна репродукција и загуба на звук. Редовното чистење на играчот може да го оптимизира ефектот на гледање. 【Безбедно за VHS плеер】 Чиста прашина, нечистотија и загадување што може да се изгради на главите на вашиот играч на VHS. Не е погодно за поправање на механички проблеми. 【Загарантирано задоволство од VCC-Нашиот професионален тим по продажбата е на повик, не двоумете се да не контактирате со нас. 【Влатно чистење на чистење】 VHS чистач на главата со раствор за чистење. Не-абразивна лента за VHS или VCR играчи или рекордери. 【Лесни чекори за чистење】 Капки 3-5 капки течност за чистење во дупката и вметнете ја лентата за да ја оставите да игра. Тоа ќе го исчисти играчот. 【Оптимизирајте ја видео -репродукцијата на VHS】 Валканите глави можат лесно да предизвикаат нестабилна репродукција и загуба на звук. Редовното чистење на играчот може да го оптимизира ефектот на гледање. 【Безбедно за VHS плеер】 Чиста прашина, нечистотија и загадување што може да се изгради на главите на вашиот играч на VHS. Не е погодно за поправање на механички проблеми. 【Загарантирано задоволство од VCC-Нашиот професионален тим по продажбата е на повик, не двоумете се да не контактирате со нас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата