ВИДИЈА 6680953 Топ Вежба Модуларни X Тела Tdmx Метрички 25mm Дијаметар 118mm Вкупна Должина 62MM Испакнати Должина Tdmx Вежба

ВИДИЈА 6680953 Топ Вежба Модуларни X Тела Tdmx Метрички 25mm Дијаметар 118mm Вкупна Должина 62MM Испакнати Должина Tdmx Вежба

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

ВИДИЈА 6680953 Топ Вежба Модуларен Х Тела Tdmx Метрички 25mm Дијаметар 118mm Вкупна Должина 62 MM Испакнати Должина TDMX Вежба. ТДМХ ТЕЛО Д=18ММ 1ХД СЛ СТЕБЛО 25ММ.кога купувате ПРОИЗВОДИ ОД ВИДИЈА, купувате врвни перформанси и век на траење на алатката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата