Vidusou женски без ракави голф Поло кошули со лесен тениски спортски врвови на врвови

Vidusou женски без ракави голф Поло кошули со лесен тениски спортски врвови на врвови

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

85% полиестер, 15% спандекс. Увезени. Затворање на копчињата. Машинско миење. Дизајнот без ракави е флексибилен и ладен за носење и јаката додава допир на стил и професионализам на вашата облека. Модерните кошули за голф без ракави се многу популарни во оваа година, Дизајн на кошулите за голф поло со ажуриран модерен изглед. Оваа кошула за голф на женски перформанси е дизајнирана со елегантна плоча без врат од вратот што е поудобно од вашето традиционално поло. Ова врвно за дишење е совршен за секоја пригода!. Оваа поло маици совршени за голф, тенис, тренингот, трчање, риболов, џогирање, теретана, пешачење или друг вашиот омилен спортски тренинг. Голф кошули за жени Поло кошули со големина Табела : ➨ Мала : Должина-26,38 "Биста-35,82" половината-33,85 "➨ Средна : Должина-26,77" Биста-37,79 "Полови-35,82" ➨ Голем : Должина-Должина- -27.17 "Биста-39,75" половината-37,79 "➨ x-large : должина-27.56" биста-42,51 "половината-40.54" ➨ xx-large : должина-27,95 "биста-45.27" половината- -43.30 ".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата