Викаски Свадба Декор 6 ПАРЧИЊА Цвет Девојка Кошеви За Свадба, 6. 9 * 8. 6 Инчен Роза Цвет Вез Кошница Деликатна Цвет Девојка Кошеви, Свадба Украси За Церемонија Рустикал

Викаски Свадба Декор 6 ПАРЧИЊА Цвет Девојка Кошеви За Свадба, 6. 9 * 8. 6 Инчен Роза Цвет Вез Кошница Деликатна Цвет Девојка

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Корпата за покривање на цветни ливчиња носи елегантен и ретро дизајн, а рачно изработените лакови и панделки со монистра имаат самовила и симпатичен ефект точно. Големината на оваа корпа за цветни девојки е многу погодна за држење цвеќиња или ливчиња од роза, што го прави незаборавен момент кога одите по патеката, а исто така може да држите бонбони како украси на масата. Одлични подароци и сувенири, погодни за дипломирање, банкети, забави и други специјални настани, многу погодни за свадби, совршен додаток за вашата цветна девојка да го носи со вас во важни моменти. Големината на оваа корпа за цветни девојки е точно да држите цвеќиња или ливчиња од роза, поставувајќи романтична прошетка за вашата свадба. Оваа корпа за цветни девојки е совршена големина за држење цвеќиња или ливчиња од роза. Опис цветната корпа е украсена со вез од роза до елегантен гроздобер допир на вашата свадба. Корпата за свадбени цвеќиња ќе создаде романтична атмосфера. Дизајниран за свадби, забави и други специјални прилики. Карактеристики-Бела боја.- Материјал : крпа.- Големина : околу 17. 5 х 22 х 22 см.- материјали и одлична изработка.- Корпата за цветни девојки е совршена големина за држење цвеќиња или ливчиња од роза.- Направете ја вашата прошетка меѓу цвеќињата незаборавен момент.- шарм на вашата свадба, направете ја вашата свадба повеќе романтична и.- Може да се користи за држење цвеќиња, ливчиња, бонбони и други новини. Пакетот вклучува 6 х корпи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата