Вилушка за подесување на 77Box 528Hz, алуминиумска легура за резонанца на вилушка, опремена со силиконски чекан и дрвена говорна кутија, погодна за звучна терапија, јога

Вилушка за подесување на 77Box 528Hz, алуминиумска легура за резонанца на вилушка, опремена со силиконски чекан и дрвена говорна

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

【Висококвалитетен материјал】 - Вилушката за подесување е изработена од висококвалитетен алуминиумски легура, кој е силен и издржлив, не е лесен за деформирање, отпорен на корозија, докажан од 'рѓа и може да се користи долго време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата