Винко 0015-05 12-Парче Лафајет 3-Тине Вечера Вилушка Во собата, 18-0 Нерѓосувачки Челик Од Винко

Винко 0015-05 12-Парче Лафајет 3-Тине Вечера Вилушка Во собата, 18-0 Нерѓосувачки Челик Од Винко

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.84
Залиха:

Комплетот лафајетска шема од 12 парчиња лажичка нуди елегантна поставка за маса по многу исплатлива цена. Одлична издржливост и функционалност по помалку од премиум трошоците. Фабрикувана од нерѓосувачки челик во тешка категорија 18-0, оваа колекција на рамни садови обезбедува супериорен квалитет. Комплетот вклучува 12 вилушки за вечера со 3 боцки - Рачка : 4,63"Л х 0,69" В. тешка категорија едноставна шема со прекрасна сатенска завршница. Рестораните и рестораните ќе уживаат во долгогодишна употреба без корозија и оштетување од колекцијата На Винко на вилушка За вечера Лафајет. Инвестирајте во Вилушки За Вечера Винко за вашите врвови на масата денес. Копајте во вулгарни тестенини и копје јасен зеленчук од салата со Оваа Вилушка За Вечера Винко. Изградена од прекрасен нерѓосувачки челик 18-0, оваа вилушка за вечера Со шема Лафајет има дизајн со средна тежина што е удобен за држење. Безвременскиот дизајн На лафајет на оваа вилушка за вечера од нерѓосувачки челик ја комплиментира секоја шема за трпезарија и лесно ќе се полира до светла завршница. Со инвестирање во квалитетни вилушки за вечера со средна тежина Од Винко, инвестирате во квалитетот на вашиот бизнис. Одлично искуство за јадење се постигнува со тоа што ќе бидете сигурни дека дури и вилушките за вечера во вашиот бизнис се со највисок квалитет. Завршете го изгледот ако вашата маса е на врвот со тоа што ќе ги поставите со квалитетна средна тежина вилушки за вечера од Винко.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата