ВИОКСИ Жена Игра Гарба Танц Декоративни Ѕид Монтирани Куки Решетката, 4 Куки Организатор Железнички Решетката За Виси Палто Облека, Клучеви, Крпи, Торба, Шапка, Чант

ВИОКСИ Жена Игра Гарба Танц Декоративни Ѕид Монтирани Куки Решетката, 4 Куки Организатор Железнички Решетката За Виси Палто

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Исчистете го ѕидот што ќе го залепите со крпа2. Повеќекратна Употреба : држачот за ѕид на решетката може да се користи за закачување капи, клучеви, шалови, чадори, чанти, крпи за капење, топчиња за капење, крпи и некои кујнски прибор, да го направи вашиот дом поорганизиран. 100% Гаранција : ние нудиме 90-дневна политика за враќање на враќање без прашања. Ставањето облека, клучеви, шалови, паричници, панталони, јакни и чанти на ѕидните ѕидни куки декоративни, не само што обезбедува погодност за пристап, туку и уредно го организира домот. Држачот за ѕидови на решетката има 4 куки, а носечкиот лежиште е помал од 2 кг/4,4 фунти. Тежина : 310гр. Тежина : 310гр. Висококвалитетен Материјал : главниот дел од ѕидните куки е изработен ОД ЛЕСОНИТ Со Средна Густина PDF, надворешниот слој е пвц огледален панел, а куката е изработена од железо, што е многу силно и издржливо. Држачот за ѕидови на решетката има 4 куки, а носечкиот лежиште е помал од 2 кг/4,4 фунти. Лавиците за ѕидни палта со куки се совршени за кујна, бања, спална соба, плакар, дневна соба, влез и многу повеќе. Ве молиме закачете крпи, облека, клучеви и други работи по 1-2 часи5. Држачот за ѕидови на решетката има 4 куки, а носечкиот лежиште е помал од 2 кг/4,4 фунти. Повеќекратна Употреба : држачот за ѕид на решетката може да се користи за закачување капи, клучеви, шалови, чадори, чанти, крпи за капење, топчиња за капење, крпи и некои кујнски прибор, да го направи вашиот дом поорганизиран.Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см/8, 6х3, 9 инчи, дебелината е 1,2 см/0,5 инчи, висината на куката е 1,1 инчи/2,8 см, нема да зазема многу простор. Повеќекратна Употреба : држачот за ѕид на решетката може да се користи за закачување капи, клучеви, шалови, чадори, чанти, крпи за капење, топчиња за капење, крпи и некои кујнски прибор, да го направи вашиот дом поорганизиран. Во процесот на користење на закачалки за ѕид на капа, доколку имате незадоволство, слободно контактирајте ме преку е-пошта и ќе ви дадам задоволително решение. Лавиците за ѕидни палта со куки се совршени за кујна, бања, спална соба, плакар, дневна соба, влез и многу повеќе. За да бидете поцврсти, ве молиме инсталирајте ја решетката за палто куки влезот на мазна површина, широко се користи на различни површини, како што се плочки, стакло, дрво, метал и така натаму. Лавиците за ѕидни палта со куки се совршени за кујна, бања, спална соба, плакар, дневна соба, влез и многу повеќе. Во процесот на користење на закачалки за ѕид на капа, доколку имате незадоволство, слободно контактирајте ме преку е-пошта и ќе ви дадам задоволително решение.Карактеристики на Куката За влез : · Трансформирајте ги неискористените ѕидови во простор за складирање· не се потребни клинци за инсталација, нема потреба да се дупчат дупки на ѕидот, што многу добро го штити ѕидот· 3м лепилото нема да остави траги на ѕидот, само нежно избришете го, а ѕидот ќе биде чист како порано Чекори за инсталација : 1. Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см/8, 6х3, 9 инчи, дебелината е 1,2 см/0,5 инчи, висината на куката е 1,1 инчи/2,8 см, нема да зазема многу простор. Висококвалитетен Материјал : главниот дел од ѕидните куки е изработен ОД ЛЕСОНИТ Со Средна Густина PDF, надворешниот слој е пвц огледален панел, а куката е изработена од железо, што е многу силно и издржливо.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата