Витмор Мал кука дрво закачалки со клипови, махагони, сет од 100

Витмор Мал кука дрво закачалки со клипови, махагони, сет од 100

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Мал стил на кука. Лакиран финиш. Изградени во жлебови на рамото за да се спречи лизгање на облеката. Прилагодливи метални клипови. Махагони боја. Сет од 100. Мал стил на кука. Лакиран финиш. Изградени во жлебови на рамото за да се спречи лизгање на облеката. Прилагодливи метални клипови. Махагони боја. Сет од 100. Мал стил на кука, лакиран финиш, вграден во жлебови на рамото за да спречи лизгање на облеката, прилагодливи метални клипови, боја на махагони, сет од 100.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата