Влажна линија Xtreme Професионална УВ заштита Екстра силен гел за стилизирање на косата, 17,64 мл

Влажна линија Xtreme Професионална УВ заштита Екстра силен гел за стилизирање на косата, 17,64 мл

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Должина на пакетот на артикалот : 4.826 см. Ширина на пакетот на артикалот : 7.112cm. Висина на пакетот на артикалот : 20,32 см. Тежина на пакетот на артикалот : 0,567 кг. Влажна линија Екстремна професионална УВ заштита Екстра силен гел за стилизирање на косата, обезбедува дополнителна контрола на задржување и стилизирање додека ја заштитува косата. Ја штити косата од УВ зраците ја храни секоја влакно. Идеално и за мажи и за жени. За сите типови на коса.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата