Вметнување на брза нишка од 50 парчиња со куќиште за складирање M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 Вметнување на конец за самостојност, Внатрешна нишка од не'рѓосувачки челик Внатрешна н?

Вметнување на брза нишка од 50 парчиња со куќиште за складирање M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 Вметнување на конец за самостојност,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, тој е со голема цврстина и ниска абразија. Во голема мерка ја подобруваат јачината и стабилноста на врската со завртки. Со одредена еластичност, па дури и оптоварување, отпорен на вибрации за да се избегне олабавување. Долг сервисен живот - може да се користи постојано. Лесно и брзо за инсталирање со само една алатка за склопување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата