Водени Печати Ранец Со Врвки За Влечење, Кралско Сино, Една Големина

Водени Печати Ранец Со Врвки За Влечење, Кралско Сино, Една Големина

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

ЧУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ СКАПОЦЕНОСТИ БЕЗБЕДНИ : оваа торба за врвки е обликувана со Технологија За Заклучување На Безбедноста, чувајќи ги вашите работи безбедни со 3-цифрена комбинација за ресетирање. Заштитете ги скапоценостите како што се вашиот телефон, паричник, таблет, лаптоп, клучеви и многу повеќе. ЦЕЛОСНО ВОДООТПОРЕН : оваа издржлива чанта е од суштинско значење за патување што не само што ги обезбедува вашите скапоцености, туку ги одржува и суви. Однесете го овој ранец на плажа, на крстарење, пловење, кампување, па дури и користете го како торба за пливање покрај базенот. ИНТУИТИВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : нашата водоотпорна торба за врвки е создадена за ваша леснотија. Кога го пакувате, едноставно превртете ги првите три пати, клип за затворање и поставете ја бравата. Користете го клипот за прицврстување на стол, анкета или ограда. МАКСИМАЛНО СКЛАДИРАЊЕ : оваа торба е дизајнирана со доволно простор за да одговара на сите ваши работи, додека сепак продолжува да биде лесна. ЛУИС Н. КЛАРК е лидер во Патувањето И Опремата на Отворено повеќе од 30 години. Страсни сме за патување и истражување на чудото на светот околу нас, а нашите дизајни се фокусираат на правење на секое патување поорганизирано, сигурно, удобно и поудобно. Земете-насекаде, останете-насекаде торба. Едноставна, но ефективна идеја : ставете комбинирана брава на торба! Оставете го телефонот, таблетот и клучевите безбедно прицврстени на стол, ограда, столб итн. Сега направете го уште подобро со тоа што ќе го направите водоотпорен. Совршен за кампување, базен, плажа, дел, скијање и многу повеќе. Колекцијата водни печати ги штити електрониката, опремата и додатоците од вода и остатоци, што го прави совршен за кајакарство, кајак, нуркање и други активности на вода. Одлично е и во базени, водни паркови, плажи, кампови, на крстарења или каде било предметите треба да останат суви и заштитени. Ве молиме видете видео за заклучување постави/ресетирање инструкции.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата