Воиламарт ВИСОКА Монтажа ПРЕДВОДЕНА Трета 3-Та замена на задната Светилка на светлото на Сопирачката за 2008- Мицубиши Лансер/Лансер Ево / ЛАНСЕР ЕКС Водоотпорен Чад ?

Воиламарт ВИСОКА Монтажа ПРЕДВОДЕНА Трета 3-Та замена на задната Светилка на светлото на Сопирачката за 2008- Мицубиши Лансер/Лансер

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Модели за монтирање : ВИСОКА МОНТАЖА ПРЕДВОДЕНА трета сопирачка за мицубиши Лансер/Лансер Еволуција /ЛАНСЕР ЕКС 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016.Замена Дел Број : 8334 A014, 8334 A065, 8334 A08. Водоотпорен : високата монтажа 3-та светлина за сопирачките е направена од квалитетни материјали обезбедува подолг век на траење и сигурни перформанси,спречува прашина, кал, снег или силен дожд за надворешна употреба. Високи Перформанси : третото склопување на светлото за сопирачките беше ригорозно тестирано за да изгледа и функционира како оригиналното светло на одредени возила.Супер донесе предводена светлина во споредба со оригиналната светлина, одлична видливост и осветлување.Повеќе посветла предупредувачка индикација. Лесен За Инсталирање : инсталација Со Директен приклучок и репродукција, точно вклопување и директна замена, не е потребна модификација или отсекување.Рачна завртка алатка е подобра за инсталација. Пакетот Вклучува : 1 парчиња домување чад леќа црвена ЛЕД 3 Трето Светло За Сопирачките.1 година, доколку има некаков проблем, ве молиме контактирајте не за да го решите за вас. Број на дел : Висока Монтажа На Сопирачката Светлина. Тип на вклопување : Специфично За Возилото. Како трето светло за Сопирачките,може да го предупреди автомобилот зад кога сакате да застанете. Оваа ставка е еден вид светилка за сопирачки за сите намени, која одговара на повеќето возила и го зголемува предупредувачкиот ефект на светилката за сопирачкикога сопирате. Фитмент : Компатибилен Со mitsubishi Lancer/Lancer Evo/LANCER ЕКС 2008-2016 висока планината домување опашка сопирачка браник. ·2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Мицубиши Лансер·2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Мицубиши Лансереволуција·2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕКС Замена Дел Број : 8334А014, 8334А065, 8334А08 Функција : 1.Лесна инсталација, Директна замена 2.Изграден на строга контрола на квалитетот стандарди 3.100% Сосема Нов 4.Висококвалитетна Издржлива Пластична Леќа 5.Точен конектор на задната страна на светлината 6.Водоотпорен За Надворешна Употреба Пакет Вклучува : 1 парчиња домување црвен чад леќи LED highmount led трета 3 та кочница Светлина Задна светилка Гарантен Период : 12 месеци производи гаранција ве Молиме проверете го името на моделот на возилото пред да го купите, со цел да се осигурате дека предметот одговара на вашето возило правилно, ве молиме внимателно проверете ги информациите за сликите и забележете го името на моделот и годината на вашата нарачка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата