Волгроу Домаќинство Тешки Силни Оксо-Биоразградливи Облоги За Корпи За Отпадоци Кеси За Ѓубре Ролни Поставени Галон Повеќенаменски За Канцелариски Бањи Бизнис До

Волгроу Домаќинство Тешки Силни Оксо-Биоразградливи Облоги За Корпи За Отпадоци Кеси За Ѓубре Ролни Поставени Галон Повеќенаменски

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Погодно За Чистење и Отстранување На Ѓубрето. Мултифункционална Употреба; Идеален За Канцеларија, Хотели, Забави, Чистење Или Складирање во Домаќинството. Отстранлива Лента За Врзување За Врзување Торба По Употреба. Оксо-биоразградливи Кеси за Ѓубре за Вашиот Дом и Кујна. Димензии На предметот Lx Wx H : Мал, Среден, Голем и X-Голем. Погодно За Чистење и Отстранување На Ѓубрето. Мултифункционална Употреба; Идеален За Канцеларија, Хотели, Забави, Чистење Или Складирање во Домаќинството. Отстранлива Лента За Врзување За Врзување Торба По Употреба. Оксо-биоразградливи Кеси за Ѓубре за Вашиот Дом и Кујна. Димензии На предметот Lx Wx H : Мал, Среден, Голем и X-Голем. Оксо-биоразградливите кеси за ѓубре нудат пригоден метод за отстранување на ѓубрето. Овие кеси за ѓубре имаат одвојлива врвка за вратоврска што можете да ја користите за да ја врзете торбата по употреба. Тоа го олеснува нивното вадење додека го исфрлате ѓубрето. Овие мултифункционални кеси за отпад се идеални за употреба во канцеларии, хотели и ресторани. Од ефикасно расчистување на вашиот двор и подрум до складирање стара облека и сезонски предмети до отстранување на остатоци од забави, овие чанти го покриваат сето тоа!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата