Волтер Titex- DC150-03-04.900A0-WJ30RE вежба

Волтер Titex- DC150-03-04.900A0-WJ30RE вежба

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Стандардни вежби за геометрија - цврст карбид. DC150 Изведете цврста вежба со карбид без внатрешна течност за ладење. Одделение : WJ30 RE, K30 F, Tinal. Стандардни вежби за геометрија - цврст карбид. DC150 Изведете цврста вежба со карбид без внатрешна течност за ладење. Одделение : WJ30 RE, K30 F, Tinal.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата