Воздухот Освежувајќи касети со портокалова арома

Воздухот Освежувајќи касети со портокалова арома

Достапно за вашата нарачка
DEN 417.60
Залиха:

Одговара на сите прочистувачи на воздухот A600 на A700 серија. 2 Освежувачки касети со портокалова арома во пакет. Дел# : ACO-100. Одговара на сите прочистувачи на воздухот A600 на A700 серија. 2 Освежувачки касети со портокалова арома во пакет. Дел# : ACO-100. Воздухот Освежувајќи ги касетите со портокалова арома. Одговара на сите прочистувачи на воздухот A600 & A700 серија. 2 Освежувачки касети со портокалова арома во пакет. Касетите со арома на воздухопловството го условуваат вашиот воздух со здрави, научно докажани ароми развиени од светски познат експерт за арома, д -р Рејчел Херц. Дел# : ACO-100 SC-17-0102-08.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата