Воздушен лифт 16092 Систем за компресор на воздухот

Воздушен лифт 16092 Систем за компресор на воздухот

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Направени во Соединетите држави. Висина на пакетот : 22.352 см. Должина на пакетот : 10.668 см. Ширина на пакетот : 17.018 см. Направени во Соединетите држави. Висина на пакетот : 22.352 см. Должина на пакетот : 10.668 см. Ширина на пакетот : 17.018 см. Компресорот за замена на компресорот 12 волти за комплети PN25854 25856 25415 25430 72000 комплети на комплети тежини за испорака 3 lbsshipping кутии Димензии 8,5 x 4 x 6,5 ин.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата