Вратете го чајното дрво + шампон од бамбус

Вратете го чајното дрво + шампон од бамбус

Достапно за вашата нарачка
DEN 207.84
Залиха:

2-во-1 шампон за климатизација. Чајно дрво + бамбус. Нанесено со витамин Е. професионална нега на коса. Грижа за салон. 2-во-1 шампон за климатизација. Чајно дрво + бамбус. Нанесено со витамин Е. професионална нега на коса. Грижа за салон. Вратете го чајното дрво + бамбус нанесено со шампон за климатизација со витамин Е 2-во-1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата