Вредност Пластика Мета Конектор, Класичен Боцки, 5/32Проект Цевка, Полипропилен

Вредност Пластика Мета Конектор, Класичен Боцки, 5/32Проект Цевка, Полипропилен

Достапно за вашата нарачка
DEN 149.28
Залиха:

Мета Конектор. Бело. Вредност Пластика произведува пластични цевки фитинзи и конектори за да се приклучат цевки за најчесто користени навој порти. Производите се достапни во над 100 конфигурации во најлон, полипропилен и ПВДФ смоли, со прави, лакти и маички врски за цевки. Достапните стилови на нишки вклучуваат 10-32 UNF, 1/16 -27 NPT, 1/8 -27 NPT, 1/4 -18 NPT, 1/4 -28 UNF, 5 x .8 метрички, 6 х 1 метрички, нишки за запечатување на дното и други специјални типови на навои.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата