Втор Тип На Тетратка За Кожа Случај ЗА Паметни Телефони МИКРО Нарцис За Галакси Забелешка ЕЏ СЦ-01Г/докомо ДСЦ01Г-ИЈТЦ-401-Љ54

Втор Тип На Тетратка За Кожа Случај ЗА Паметни Телефони МИКРО Нарцис За Галакси Забелешка ЕЏ СЦ-01Г/докомо ДСЦ01Г-ИЈТЦ-401-Љ54

Достапно за вашата нарачка
DEN 676.96
Залиха:

Материјал : лаптоп дел/Синтетичка кожа Случај дел/Пластика. Обработка : Јапонија. Земја На Потекло : Кина. Компатибилни модели : Галакси Забелешка ЕЏ СЦ-01Г/докомо само. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! [Опис на производот] "Нарцис" Искушение и Досадни Галакси Забелешка Работ SC-01 G/docomo случај. [Спецификации] Материјал : лаптоп дел/Синтетичка кожа Случај дел/пластика Третман : Јапонија Земја На Потекло : Кина [Компатибилни модели] Галакси Забелешка Работ SC-01 G/docomo ексклузивни *Спецификациите може да се променат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со прикачен случај (само кабел). Не е компатибилен со десктоп тип полначи. [За времето на испорака] распоредот за испорака е само водич. Бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчии, може да потрае подолго во зависност од околностите на вашата нарачка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата