ВТОРА Кожа зебра Камо Црн дизајн од РОТМ/За Оптимус Г Л-01Е/докомо ДЛГЛ1Е-ПЦЦЛ-202-И292

ВТОРА Кожа зебра Камо Црн дизајн од РОТМ/За Оптимус Г Л-01Е/докомо ДЛГЛ1Е-ПЦЦЛ-202-И292

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Број На Модел На производителот : DLGL1 E-PCCL-202-Y292. Број На Модел На производителот : DLGL1 E-PCCL-202-Y292. Оптимусгл-01Е/Докомо случај Со Материјал за камо шема На зебра : тело На Куќиштето/Третман Со Поликарбонат : мастило ЗА стврднување НА УВ, опсег на Печатење На Завршна облога : рамно печатење (без печатење на страните) компатибилни модели Оптимусгл-01Е/докомо спецификациите може да се променат без претходно известување. Сликата е композитна слика. Целото производство е рачно изработено Во Јапонија од квалификувани занаетчии. Голема заштита за грбот И страните може да се наплаќа додека случајот е прикачен (само кабел). Не е компатибилен со десктоп тип полначи. За времето на испорака : Бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчии, може да потрае и до 3 недели пред испораката. Ве молиме признајте.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата