Вукмо Силиконски Ремен За Розово Златна Тока За Гармин Феникс 5С Плус 6С Про 7С Рачен Бенд 20мм Заменска Лента ЗА Часовник За Гармин Инстинкт 2С

Вукмо Силиконски Ремен За Розово Златна Тока За Гармин Феникс 5С Плус 6С Про 7С Рачен Бенд 20мм Заменска Лента ЗА Часовник За

Достапно за вашата нарачка
DEN 276.32
Залиха:

Земја Како Што Е Означено. 1.Лента за носење часовник / лента за зглоб за оригинал. 2. Многу боја убава замена за боја на вашата нараквица. 3. Лесен и едноставен за употреба. 4. Изработен од висококвалитетен Силикон, еколошки и здрав. 5. удобно за носење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата