VumSyme Соба Декор, Ретро Тв Облик Држач За Ткиво Држач За Телефон Стојат Лицето Ткиво Кутија Покритие За Дома, Канцеларија, Кујна Десктоп Декорација Темно Зелена

VumSyme Соба Декор, Ретро Тв Облик Држач За Ткиво Држач За Телефон Стојат Лицето Ткиво Кутија Покритие За Дома, Канцеларија,

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.84
Залиха:

Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви се вратиме што е можно поскоро и ќе се потрудиме да ви помогнеме. Големина : Погоден за кутија за ткиво (L x W x H) е околу 17 x 15 x 13cm/6,7 x 5,9 x 5,1 инчи, великодушно со големина за да се држат повеќето кутии со квадратни ткива со стандардна големина, како и купишта индивидуални салфетки за лице или ткива. Симпатична ретро тв форма : дизајнот НА ТЕЛЕВИЗОРОТ е стилски и обновен, и изгледа одлично на масата како што е. Изгледа одлично како внатрешна декорација. Карактеристики : доаѓа и со држач за телефон, ослободувајќи ги рацете за да можете да правите други работи додека го гледате видеото. Применливо за маса, спална соба, дневна соба, канцеларија итн. Тоа е суштинско складирање на работната површина за вашиот живот. Материјал : оваа кутија за далечински управувач е изработена од АБС и пп материјал и е многу лесна. Лесен е за носење и чистење. Ако има тиња, само лесно избришете ја. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви се вратиме што е можно поскоро и ќе се потрудиме да ви помогнеме. Големина : Погоден за кутија за ткиво (L x W x H) е околу 17 x 15 x 13cm/6,7 x 5,9 x 5,1 инчи, великодушно со големина за да се држат повеќето кутии со квадратни ткива со стандардна големина, како и купишта индивидуални салфетки за лице или ткива. Симпатична ретро тв форма : дизајнот НА ТЕЛЕВИЗОРОТ е стилски и обновен, и изгледа одлично на масата како што е. Изгледа одлично како внатрешна декорација. Карактеристики : доаѓа и со држач за телефон, ослободувајќи ги рацете за да можете да правите други работи додека го гледате видеото. Применливо за маса, спална соба, дневна соба, канцеларија итн. Тоа е суштинско складирање на работната површина за вашиот живот. Материјал : оваа кутија за далечински управувач е изработена од АБС и пп материјал и е многу лесна. Лесен е за носење и чистење. Ако има тиња, само лесно избришете ја. Опис : овој капак на кутијата ЗА ткиво ВО ФОРМА НА ТВ одговара на поголемиот дел од нацртаната хартија, може да се стави цврста ролна хартија и е погодна за сите мобилни телефони. Едноставен дизајн, флексибилно совпаѓање со различни домашни средини, мазна и удобна екстракција и подобро разбирање на вашите животни потреби. Нозете на телевизискиот штанд може да се расклопат, а дизајнот со високи стапала е стабилен и не се лизга, давајќи ви стабилно чувство на сигурност. Забелешка : 1 Инч=2,45 см / 1см=0,393 инчи ве Молиме дозволете мали димензионални неточности поради рачно мерење. Поради разликите во бојата и осветленоста помеѓу различните екрани на екранот, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот. Благодарам! Пакет Вклучувајќи 1 * Држач За Кутија За Фаични Ткива.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата