VXB Бренд Јапонија MJC-20CS-EWH 1/4 инчи до 7mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 7mm Должина Спојување: 30 Спојување Надворешниот Дијаметар: 20

VXB Бренд Јапонија MJC-20CS-EWH 1/4 инчи до 7mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 7mm Должина Спојување:

Достапно за вашата нарачка
DEN 2360.32
Залиха:

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1/4 инчи. Спојка Создаден 2 Дијаметар : 7мм. Должина На Спојување : 30. Спојување Надворешен Дијаметар : 20. 7-15 дена превозот. Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1/4 инчи. Спојка Создаден 2 Дијаметар : 7мм. Должина На Спојување : 30. Спојување Надворешен Дијаметар : 20. 7-15 дена превозот. VXB Бренд, Nbk Јапонија MJC-20 CS-EWH 1/4 инчи до 7mm Jaw-тип Флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC-20 CS-EWH 1/4 инчи до 7mm флексибилна Спојка од Типот На Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Отворот За спојување 1 Дијаметар : 1/4 инчи Отворот За спојување 2 Дијаметар : 7ммспојка Должина : 30надвор Дијаметар на спојката : 20материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Тесното вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијапроизведени Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)201030815 M2.5/M21/0,5 NBK Јапонија MJC-20 CS-EWH 1/4 инчи до 7mm флексибилна Спојкамјц-20cs-EWH-1-4 инчи-7мм.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата