VXB бренд Јапонија MJC-55CSK-WH 1/2 инчи до 14мм Флексибилно спојување на типот на типот на вилицата Долга 2 Дијаметар: 14мм Должина на спојување: 78 спојување Надворешен дијам?

VXB бренд Јапонија MJC-55CSK-WH 1/2 инчи до 14мм Флексибилно спојување на типот на типот на вилицата Долга 2 Дијаметар: 14мм

Достапно за вашата нарачка
DEN 7352.32
Залиха:

Спојување на носење 1 дијаметар : 1/2 инч. Спојување со 2 дијаметар : 14мм. Должина на спојување : 78. Спојување на надворешниот дијаметар : 55. 7-15 дена испорака. VXB Brand, NBK Јапонија MJC-55 CSK-WH 1/2 инчи до 14 MMJAW-TYPE Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC-55 CSK-WH 1/2 инч до 14мм Флексибилна спојка од типот на вилицата, ова е флексибилно спојување од типот на вилицата. Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА СОВЕТИ 1 Дијаметар : 1/2 инчиуплинг Дорт 2 Дијаметар : 14ммкуларна должина : 78coupling Надворешен дијаметар : 55material : не'рѓосувачкиот е флексибилно спојување на вилицата. непречено центар и ракав непречено. Екселентната флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и вибрациите на извртување. -Wh 1/2 инчи до 14мм Флексибилен спојка од типот на вилицата од типот на вилицатаМЈЦ-55 CSK-WH-1-2 INCH-14 MM.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата