Wallидно монтирање на седиштето за туширање, не лизгање клупа за туширање бања за менување чевли столче за возрасни стари лица-Д-Д-

Wallидно монтирање на седиштето за туширање, не лизгање клупа за туширање бања за менување чевли столче за возрасни стари лица-Д-Д-

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

☛ Седиштето за туширање е многу силно, може да издржи КГ, е практичен помошник за туш. Seat Се Седиштето за заштеда на простор : Седиштето за туширање на рамки на wallидот се склопува за дополнителен простор. ☛ Различни места на располагање : широко користени во бања, туш, одмор, влез, коридор, менување чевли, врата. ☛ Сеопфатна грижа за оние на кои им е потребна помош : Направете ги постарите, пациентите, бремените жени, инвалидитет поудобни. ☛ Ако имате болест на грбот, изберете ја оваа столица за туширање, ќе ви донесе голема помош. ☛ Седиштето за туширање е многу силно, може да издржи КГ, е практичен помошник за туш. Seat Се Седиштето за заштеда на простор : Седиштето за туширање на рамки на wallидот се склопува за дополнителен простор. ☛ Различни места на располагање : широко користени во бања, туш, одмор, влез, коридор, менување чевли, врата. ☛ Сеопфатна грижа за оние на кои им е потребна помош : Направете ги постарите, пациентите, бремените жени, инвалидитет поудобни. ☛ Ако имате болест на грбот, изберете ја оваа столица за туширање, ќе ви донесе голема помош. Кога стоите под туш е премногу оданочување, столот за туширање може да ви помогне подобро. Заштедете простор : Додека се туширате или се облекувате, можете лесно да го склопите седиштето надолу, а кога не сте во употреба, можете да го преклопите нагоре и далеку за дополнителен простор. Топла белешка : Не е погодна за употреба во када. Анти-лизгачки панел : Зголемете го дизајнот на честички од големи области и зголемете го триењето за да го направите побезбедно за употреба. Ако имате какви било прашања во врска со производот или не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги решиме сите проблеми за вас. Материјал : Метод на инсталација од не'рѓосувачки челик : Технологија на површинска површина : Четкан не'рѓосувачки челик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата