Wanhaishop Stapler Stapler Handheld Stapler Desktop Staplers Clashroom или Desktop додатоци Преносен акрилен метал од розово злато

Wanhaishop Stapler Stapler Handheld Stapler Desktop Staplers Clashroom или Desktop додатоци Преносен акрилен метал од розово

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Степлер за обврзувачки работни места со повеќе листови, идеално за употреба во канцеларија дома. Корисно и преносно е погодно за училиште, дом или канцеларија. Големината на рачниот степлер е 16 CMX6 CMX3.5 CM/6.3 INX0.36 INX1.38 IN. Користете го за да го заковате вашиот документ за хартија или канцелариски материјал заедно. Лесен и компактен, овој мал степлер е погоден за носење и лесен за употреба. Ние извршуваме 100% квалитет на производот и квалитетот на услугата. Сите прашања во врска со пред-продажбата и после продажбата, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе одговориме на вашите прашања еден по еден. Име на производи : Стејплерпродукција Материјал : Големина на акрилик и метал Производ : 16 CMX6 CMX3.5 CM/6.3 INX0.36 INX1.38 INPRODUCT Пакување : 1 x Stapler Product Боја : розово злато + транспарентнопромпт : 1. Проверете ја големината и бојата пред да купите.2. Освен степлер прикажан на сликата, не се вклучени други предмети.3. Забележете дека различни монитори може да предизвикаат мала разлика во бојата, ве молиме разберете.4. Поради рачно мерење, ќе се појави мала количина на грешка. Погледнете го вистинскиот производ, благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да ги проверите во мојата продавница.6. Добредојдовте на споделување и повратни информации за да можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата