Weedkeycat Ебате од машка облека за плажа 2 парчиња Хавајско копче надолу со кошула Краток ракав и шорцеви

Weedkeycat Ебате од машка облека за плажа 2 парчиња Хавајско копче надолу со кошула Краток ракав и шорцеви

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Кожа од праска. Направени во САД или увезени. Ткаенина : Мажите од плажа костуми се прават од ткаенина од кожа од праска, која е дише, мека, удобна и долго време облечена. Референца за големина : Деталната слика на комплетот за костуми за мажи на Хавај ја има деталната големина во кошулата и шорцевите, големината има XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL.PLS Изберете ја вистинската големина за вас пред да купите. Обичен за плажа : Менс Хавајски сет е дизајн со машки хавајски кошула и шорцеви од плажа, кои се лабави, со кратки ракави со копче, ширење јака, шорцеви со мрежа внатре, еластична влечење на половината. Едноставно и класично совпаѓање на кошули и шорцеви костуми, зачувајте ви време да изберете да одговарате. Повод : Мажите Хавајски поставува кратки ракави се одлични за плажа, одмор, камп, забава и дневна ВЕА. Исто така, кратките шорцеви на Хавајски сет е добар избор за подароци за вашиот татко, син, дечко и пријатели. Секоја истрага и поддршка ќе се очекува. Ве молиме, известете ни дали има какви било прашања. Вашиот предлог ќе ни помогне да ги подобриме производите и да обезбедиме повеќе одлични производи. Машки хавајски кошули поставува кратки ракави за случајот на облеки надолу кошули поставени печатени за карактеристики на плажа со печатена шема.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата