Whouare 4 пакувачки велосипедисти јога шорцеви со џебови за жени, високо -половината атлетска работа за вежбање салата за салата

Whouare 4 пакувачки велосипедисти јога шорцеви со џебови за жени, високо -половината атлетска работа за вежбање салата за салата

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

75% полиестер, 25% спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Различни бои за вашето секојдневно совпаѓање - женските шорцеви за жени ќе бидат најдобрите прифатливи атлетски шорцеви што некогаш сте ги купиле. Овие шорцеви за велосипедисти се карактеризираат со две странични џебови и еден скриен џеб, страничните џебови се навистина длабоки што имаат доволно простор за паметен телефон, џебот на половината ќе има мал клуч доколку е потребно за шкафче или автомобил, тие ќе бидат вашиот интимен придружник. Јога-шорцевите се направени од врвна ткаенина што не се гледаат-влага и удобно со 4 пат што ќе се движи со вашето тело, ткаенината дава нежна компресија на стомакот и нозете, овозможувајќи леснотија на движење и рационализиран изглед, совршен, совршен За јога, пилатес, тренингот, трчање, велосипедист, Cross Fit. Дизајнот на високиот половината може совршено да ја обликува контурата и да ја поедностави кривата и формата на вашето тело, така што ќе се чувствувате удобно и цврсто за време на вежбање. Постојат џебови од двете страни на пантолоните, така што можете да го ставите вашиот мобилен телефон., Пари, итн. Џебот на половината може да стави и картички, клучеви и други предмети. Купете со целосна доверба, ние сме толку сигурни дека ќе ги сакате атлетските шорцеви, ако не сте 100% задоволни, ве молиме испратете ги за целосна наплата без прашање во рок од 30 дена од купувањето, изберете ја омилената боја и "" Додај во Количка "" Сега. Совршено за јога, велосипедизам, одбојка, вежбање, фитнес, кревање тегови, трчање, каков било вид тренинг или секојдневна обична употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата