Woosun Women Women Chiffon Ballet Wrapt Stap Stapt are are are use ballet leotard tutu Scrilt Dance скејт над шал 6 60cm долги здолништа

Woosun Women Women Chiffon Ballet Wrapt Stap Stapt are are are use ballet leotard tutu Scrilt Dance скејт над шал 6 60cm долги

Достапно за вашата нарачка
DEN 255.84
Залиха:

90% шифон, 10% спандекс.进口. Затворање на вратоврска. Само миење на рацете. Должина 60см, отворена половината 100 см. За дами висина 150-175см, за половината 60-85 см, тежина 39-60kg (86-129 lb). Ладно миење на рацете. За балет, скејт, танцување, итн. Нов шифон возрасни дами балетски здолништа за танцување со скејт -шамија 9 -колори. Предметот е само шифон балетско отворено здолниште. Големина : Должина околу 23,6 инчи (60 см), Отворен половината : околу 38inches (100 см), за висина 150-175см, тежина 39-58 кг. 1. Материјал : шифон. 2. Боја : црна, бела, црвена, темно црвена, темно сина, светло сина, темно виолетова, светло виолетова, розова. 3. Бојата прикажана на фотографиите може да биде малку разновидна од вистинската боја, како резултат на осветлувањето и отстапувањето на бојата на мониторите. 4. Внимание : Предметот е само едно отворено здолниште, а не вклучени други!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата