WPYYI Аквариум Декорација Резервоар За Риби Уредување Вештачки Бродолом Орнаменти Засолниште За Риби Пејзаж Додатоци За Домашен Декор

WPYYI Аквариум Декорација Резервоар За Риби Уредување Вештачки Бродолом Орнаменти Засолниште За Риби Пејзаж Додатоци За Домашен

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Создадете природна средина за живеење за рибите. Реално моделирање и без никакво загадување на водниот живот. Изработени од смола, природа, безбедни и Еколошки. Обезбедува засолниште, скривалишта, места за забава за рибите. Може да се користи како исклучителен подарок за вашите роднини и пријатели. Број на модел : декорација на Пејзаж Водни Украси Тип : Орнаменти материјал : ресинтип : декорација на риба аквариум : украси уредување На Резервоарот за риби : Додатоци За Аквариум Создадете природна средина за живеење за рибите.Реално моделирање и без никакво загадување на водниот живот.Изработени од смола, природа, безбедни и Еколошки.Обезбедува засолниште, скривалишта, места за забава за fish.It може да се користи како исклучителен подарок за вашите роднини и пријатели.Пакетот вклучува : 1 Аквариум Декорација Забелешка : 1. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење.2. Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа.Ве молиме погледнете го примениот производ. Ви благодариме за разбирањето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата