WPYYI Гроздобер Кинески Стил Коса Клип Постави Црвена Коса Игла Цвет Коса Клипови Обетки Постави Жени Глава Обетки Накит Во Собата

WPYYI Гроздобер Кинески Стил Коса Клип Постави Црвена Коса Игла Цвет Коса Клипови Обетки Постави Жени Глава Обетки Накит Во

Достапно за вашата нарачка
DEN 3070.40
Залиха:

Ова е Цветна Глава, може да се користи за невестински или секоја посебна пригода. Овој специјален дизајн цветна фризура е погодна за сите жени на вашата свадба, вечера или Матурска забава. Прекрасен подарок за себе или за вашите женски пријатели. Деликатниот бисер и цвет ви носи уникатност чувство за убавина. Одличен додаток и декорација за девојки,жени. Црвена невестинска облека обетки обетки долги обетки свадба кинески стил шармантна ресичка што одговара на секој фустан или кој било стил на коса погоден за невеста,фотографија свадба,забава,церемонија,летна плажа пригода и др.Должина : 38,5 должина на церадење : 18цметали Тип : Легура на цинк : ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење.Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја. Ви благодариме за разбирањето.Пакетот Вклучуваше 1 еез*Лента За Глава1 Пар*Обетки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата