WPYYI LED светло светло со 3-порта со 3-портокал USB Hub Splitter SD картички читач на глувче USB 2.0 Центар за игри со податоци

WPYYI LED светло светло со 3-порта со 3-портокал USB Hub Splitter SD картички читач на глувче USB 2.0 Центар за игри со податоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

USB центар со 3*USB2.0 порта & 1*TF картичка за пренесување на податоци и полнење на електрична енергија, проширување на портата и видот на вашиот компјутер. Доаѓа со одвојлив стегач на глувчето, помагајќи да се задржат каблите во ред и да ја задржите вашата работна површина од забуна кога играте игри. Вградените 7 Променливи бои LED позадини, многу кул, со што вашата игра стана позабавна и возбудлива. Едноставно за употреба, приклучување и играње, не е потребен возач, погоден за сите USB -уреди. USB центар со високи перформанси, кој може директно да го поврзе 2 TB Mobile HDD без надворешно напојување. USB центар со 3*USB2.0 порта & 1*TF картичка за пренесување на податоци и полнење на електрична енергија, проширување на портата и видот на вашиот компјутер. Доаѓа со одвојлив стегач на глувчето, помагајќи да се задржат каблите во ред и да ја задржите вашата работна површина од забуна кога играте игри. Вградените 7 Променливи бои LED позадини, многу кул, со што вашата игра стана позабавна и возбудлива. Едноставно за употреба, приклучување и играње, не е потребен возач, погоден за сите USB -уреди. USB центар со високи перформанси, кој може директно да го поврзе 2 TB Mobile HDD без надворешно напојување. Спецификации : Материјал : Алуминиумска легура+ABS+силиконски+зина-легура : Grey Interface : 3 * USB2.0 Брзина на портретсмисија : Долт до 480 Mbps Power : +5 V DC ± 10%Должина на кабелот : приближно. 1,2m USB Cable Item Тежина : 173g / 6.10ozitem Големина : 116 * 103 * 21mm / 4.57 * 4.06 * 0.83inpackage Големина : 16.7 * 13.7 * 3,7cm / 6.57 * 5.39 * 1.46inpackage Тежина : 303 G / 10.69ozit ​​исто така поддржува поврзување на надворешната моќност Набавете го преку микро USB интерфејсот. Лесно да се поврзете со повеќето периферни уреди, како што се глувчето, тастатурата, USB флеш дисковите, паметниот телефон, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата