WPYYI Wine Rack Stand за стаклена решетка за вино, стојат железо решетка за складирање решетката лежеше стакло дома

WPYYI Wine Rack Stand за стаклена решетка за вино, стојат железо решетка за складирање решетката лежеше стакло дома

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Без разлика дали се забавуваат семејството и пријателите, или го координираат вашиот дом дизајн, овој елегантен држач за чаша е најтешкиот и најпогоден. Изгледа совршено за употреба во кујната, трпезаријата, дневната соба или винарската визба. 4 чаши можат да бидат поставени по ред. Издржлив и убав. Дизајнот е задебелен, а капацитетот за носење е посилен. Без разлика дали се забавуваат семејството и пријателите, или го координираат вашиот дом дизајн, овој елегантен држач за чаша е најтешкиот и најпогоден. Изгледа совршено за употреба во кујната, трпезаријата, дневната соба или винарската визба. 4 чаши можат да бидат поставени по ред. Издржлив и убав. Дизајнот е задебелен, а капацитетот за носење е посилен. Големина : 26*13*4cmmaterial : Ironwhter undenting семејство и пријатели, или координирање може да се постави по ред. Непочит и убав. Дизајнот е задебелен, а капацитетот за носење е посилен. Пакуван е вклучен : 1 * вино ракнонтно горенаведената содржина на пакетот, со исклучок на други производи. Забележување : Различно осветлување и монитори може да предизвикаат боја на ставка на сликата да биде малку поразлична од вистинската ставка. Мерење Дозволената грешка е +/- 1-3 см.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата