WSSBK кујна бања Поле за бања Метална количка со тркала со трислојни складишта за складирање кука количка

WSSBK кујна бања Поле за бања Метална количка со тркала со трислојни складишта за складирање кука количка

Достапно за вашата нарачка
DEN 590.08
Залиха:

Избрани цевки, боја за печење светло и сјајна. Лак за печење со висока температура со убава боја. Слоевит менаџмент, зголемете го просторот за складирање, само вистинското складирање, како што сакате. Боја за печење на скара, по миење на киселина, фосфатирање и друг процес против низа, не е лесно да се изгуби 'рѓата' рѓа. Флексибилна ротација на 360 степени, лесен за движење, заштеда време и напор. Избрани цевки, боја за печење светло и сјајна. Лак за печење со висока температура со убава боја. Слоевит менаџмент, зголемете го просторот за складирање, само вистинското складирање, како што сакате. Боја за печење на скара, по миење на киселина, фосфатирање и друг процес против низа, не е лесно да се изгуби 'рѓата' рѓа. Флексибилна ротација на 360 степени, лесен за движење, заштеда време и напор. Избрани цевки, боја за печење светла и сјајна. Високо-температурна лаки за печење со прекрасна боја.Семно управување, зголемете го просторот за складирање, само вистинското складирање, како што сакате. Грил боја за печење, по миење на киселина, фосфатирање и друг процес на анти-низа, не е лесно да се изгуби 'рѓата' рѓа.360 Флексибилна ротација, лесен за движење, заштеда време и напор. Материјал : јаглероден челик : креативна функција : Мулти-намена може да се премести пакет вклучува : количка {не вклучувајќи други предмети за приказ} Белешки.1. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на производот.2. Во споредба со вашата детална големина, оставете грешка од 0,1-0,5 см поради рачното мерење. Предмет на физички предмет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата