X-DREE 0. 06mmx12. 7mmx5M Нерѓосувачки Челик Прецизност Јаз Заптивка Лист (0. 06mmx12. 7mmx5M хоја де хунта де сепарацион де молдес де прецизион де ацеро неоксидабилен

X-DREE 0. 06mmx12. 7mmx5M Нерѓосувачки Челик Прецизност Јаз Заптивка Лист (0. 06mmx12. 7mmx5M хоја де хунта де сепарацион де

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Име на производот : Јаз Заптивка; Содржина На Пакетот : 1 х Јаз Заптивка, 1 х Пластична Кутија. Главна Боја : Сребрен Тон. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Тежина : 62гр (Пезос : 62гр. Димензија : 0,06 мм х 12,7 мм х 5М/0,0024 "х 0,5" х 16,4 стапки (Т*В*Л) (Димензија : 0,06 мм х 12,7 мм х 5М / 0,0024 ''х 0,5 '' х 16,4 пити (Т * В * Л). 0. 06ммх12, 7ммх5м Прецизен Јаз На Заптивката Од Нерѓосувачки Челик Изработен од материјал од нерѓосувачки челик,има висока прецизност, цврстина на истегнување, добра завршница, цврстина, не е лесно да се скрши.Може да се користи во електронска опрема, производство, прецизни машини, метални делови, механички делови, делови за печат, производство на хардвер. одржување, јаз во мерењето и механичко стареење поради тресење, замав и феномен на нестабилност, производот може да се користи за решавање на проблемот со одржување на машината.Опис На Шпански 0,06ммх12, 7ммх5м хоја де сепарација де молдес де прецизион де ацеро иноксидабленомбре дел продукто : хунта де сепарацион дел молде; Контенидо дел пакет : 1 хунта де сепарацион дел молде, 1 х Каја де пластикоколор директор : Тоно Платадоматеријал : ацеро иноксидабилнопесо : 62гдимензија : 0,06 мм х 12,7 мм х 5м / 0,0024' 'х 0,5' 'Х 16,4 пити (т * в * л).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата