X-DREE 10 Парчиња Пластика 800V 41A UK5N Завртка Клипинг Контакт Едно Ниво Терминал Блок (10 Pz Пластика 800-V 41A UK5N Morsetto а vite контато синголо кон морсето а vite

X-DREE 10 Парчиња Пластика 800V 41A UK5N Завртка Клипинг Контакт Едно Ниво Терминал Блок (10 Pz Пластика 800-V 41A UK5N Morsetto

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Име на производ : Терминален Блок;Модел : UK5 N. Напон : 800 V;Струја : 41 A. Опсег На Жица : 28-10 AWG;Димензија : 42 x 46 x 6mm / 1.7 "x 1.8" x 0.24 " (L*W*T). Материјал : Пластика;Боја : Сива(Материјал : пластика, боја : гриџо. Нето Тежина : 95гр; Содржина На Пакетот : 10 х Завртка Терминал Блок(Песо нето : 95 г; Контенуто дела конфезија : 10 х Терминал а вите. 10 Парчиња Пластика 800 V 41 A UK5 N Завртка Клипинг Контакт Едно Ниво Терминал Блок Овој din железнички завртка терминал блок комбинирани терминали донесе рамка тип завртка врска structure.It исто така погоден за поврзување на кругот бакар проводник на терминал кој не е специјално обработен на заварување под притисок.опис На Шпански 10 Pz Plastica 800_V 41 A UK5 N Morsetto vite contatto синголо кон морсето а витеном продото : морсетиера, модело : UK5 NVoltaggio : 800_V; Коренте : 41агама кави : 28-10 AGG; Димензии : 42 x 46 x 6 mm / 1,7' 'x 1,8' X 0,24 '' (L * W * T)МАТЕРИЈАЛ : ПЛАСТИКА, Боја : grigiopeso netto : 95 g; contenuto della конфезија : 10 x терминале vite.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата