X-DREE 15Pcs LW1C AC300V 20A 10mm Теренот 3P Завртка Терминал Блок Лента бариера(15Pcs LW1C AC300V 20a 10mm Paso 3P Tornillo Терминал де тира де тира де терминал

X-DREE 15Pcs LW1C AC300V 20A 10mm Теренот 3P Завртка Терминал Блок Лента бариера(15Pcs LW1C AC300V 20a 10mm Paso 3P Tornillo

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал. Нето Тежина : 180гр; Содржина На Пакетот : 15 парчиња х Терминална Блок Лента бариера. Главна Боја : Црна, Сребрен Тон; Одговара За Големина На Жица : 22-12ВГ. Номинална Вредност : AC 300 V 20 A; Терминален Терен : 10mm(Храброст номинална : CA 300w 20a; Пасо де терминал : 10 mm. Терминална Количина : 3; Вкупна Големина : 32 x 23,5 x 16,5 mm/ 1,26" x 0,93" x 0,65" (L*W*T)(Кантидад де терминали : 3; тамањо општо : 32 x 23,5 X 16,5 MM / 1,26 "X 0,93" x 0,65 " (L * w * t). 15 парчиња LW1 C AC300 V 20a 10mm Терминал 3 P Завртка Терминал Блок Лента бариера* 100% и висок квалитет, завртка терминал блок лента бариера.* Терминална лента бариера, лесна за инсталирање и одвојување.* Широко се користи во речиси целата електронска опрема, како што се мали електронски часовници, калкулатори, општ компјутер, опрема за комуникациска електроника итн. Опис На Шпански 15pcs LW1 C AC300 W 20a 10mm Paso 3 P Tornillo Терминал de tira de tira de Tira de Tirra de Tirra de Tirra de Fabricacién : КИНА; Материјал : Пластика, Металпесо neto : 180g; Контенидо дел пакет : 15pcs x Барера де тира де bloque de terminalcolor директор : негро, Тоно Платеадо; Апропиадо ПАРАВЕЛ тамањо дел кабел : 22-12АВГВАЛОР номинален : ка 300с 20а; пасо Де Терминал : 10 ммкантидад Де Терминали : 3; тамањо општо : 32 х 23,5 Х 16,5 мм / 1,26 "х 0,93" х 0,65 " (л * в * т).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата