X-DREE 2 Парчиња 10mm x 2mm Еднострана Запечатена Сунѓерска Пена Отпорна На Удари Должина Од 5 Метри (Нов Lon0167 2 Парчиња Со 10mm x 2mm сигурна ефикасност Еднострана Запечатена Су

X-DREE 2 Парчиња 10mm x 2mm Еднострана Запечатена Сунѓерска Пена Отпорна На Удари Должина Од 5 Метри (Нов Lon0167 2 Парчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Земја На Производство : КИНА; Материјал : сунѓер. Нето Тежина : 39гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња х Сунѓерска Лента. Главна Боја : Црна, Жолта; Ширина На Лента : 10мм/0,4 инчи. Дебелина на лентата : 2мм/0,08 инчи; Должина На Лентата : 5 Метри/16,4 стапки(Дебелина На Лентата : вкупно 2мм/0,08 инчи; Должина На Лентата : 5 Метри/16,4 стапки. Име на производ : Сунѓер Лента(Име На Производ : совршен во изработка Сунѓер лента. 2 Парчиња 10мм х 2мм Еднострана Запечатена Лента За Сунѓерска Пена Отпорна На Удари Со Должина Од 5 Метри Може да се користи на вашите врати, багажникот, шината на покривот, подвижниот покрив, горниот дел од кампе_р или на кое било друго место што треба да го запечатите.Оваа временска лента е поддржана од лепило, нема потреба од неуреден лепак или контактно лепило, само излупете ја подлогата и инсталирајте ја за внатрешна или надворешна употреба.0 карактеристики : 0 ова е затворен клеточен сунѓер неопрен кој нема да апсорбира вода или масло. Често се нарекува временско соголување или гумено запечатување и првенствено се користи како лента за запечатување за блокирање на воздухот, остатоците и влагата. Соголувањето од неопренови се користи за складирање на тела, изолација на бучава, полнење, отпорност на удари,експанзиони споеви на однапред изработен бетон и челик, КЛИМА УРЕД и ладење и е одлична заптивка на вратата за телата на камионите и автобусите. Едноставно излупете ја облогата за да го изложите лепилото од едната страна и нанесете на метални, пластични, дрвени и други мазни површини. Може да има толеранција до + / - 3/8 инчи од наведената големина. Опис На Шпански Нов Лон0167 2 Еез Се Одликуваа со сигурна ефикасност од 10мм х 2мм Еднострана Запечатена Лента За Сунѓерска Пена Отпорна На Удари 5 Метри Должина(ид : ф30 9б 70 85а)Земја На (издржлива во употреба) Производство : КИНА; Материјал : Тежина На Сунѓер : беспрекорна 39гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња х неизвонредна Сунѓерска Лента Главна Боја : Внимателно избрана Црна, Жолта; Ширина на лента : Умот-Дува 10мм/0,4 Инчи дебелина на лента : совршена 2мм/0,08 Инчи; Должина На Лента : 5 Метри/16,4 ftproduct име : совршен Во изработка сунѓер Лента.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата