X-Gree 1,25мм терен M8 x 100mm машки навој на сите нишки шипки од бронзен тон 6 парчиња (1,25мм терен M8 x 100mm Macho Roscado Todos Hilo Barra Stud Tono Bronce 6pcs

X-Gree 1,25мм терен M8 x 100mm машки навој на сите нишки шипки од бронзен тон 6 парчиња (1,25мм терен M8 x 100mm Macho Roscado

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Име на производот : навојна шипка; Материјал : Метал. Тежина : 177g; Содржина на пакет : 6 x навојна шипка. Севкупна големина : 8мм x 100мм/0,31 "x 3,94" (d*l); Главна боја : бронзен тон. Големина на низата : M8 x 100mm/0,31 "x 3,94" (d * l) (Tamaño de Rosca : M8 x 100 mm/0.31 '' x 3,94 '' (D * L). Пич : 1,25 mm/0.05 "(Pitch : Pitch : 1,25мм / 0,05 ''. Име на производот : навојна шипка; Материјал : Метал. Бронзен тон. Големина на низата : M8 x 100mm/0.31 "x 3,94" (d * l) (Tamaño de Rosca : M8 x 100 mm/0.31 '' x 3,94 '' (d * l). Пич : 1,25мм/0,05 " (Пич : 1,25мм / 0,05 ''. и занаети со склучување договори. Се користи во одделите за одржување во разни апликации.Депирање на шпански 1,25мм теренот M8 x 100mm Macho Roscado Todos Hilo Barra Stud Tono Bronce 6pcsnombre del Producto : varilla roscada; материјал : Metalpeso : 177 g; Contenido del Paquete : 6 x : 6 x Варила Роскадатамањо вкупно : 8 mm x 100 mm / 0,31 '' x 3,94 '' (d * l); Главен директор на боја : Тоно Бронцетамајо де Роска : M8 x 100 mm / 0,31 '' x 3,94 '' (d * l) терен : 1,25мм / 0,05 ''.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата