X-Gree M6X30mm Машка нишка 30мм ДИА Пластична starвезда на главата на главата на копчињата за стегање зафаќа 10 парчиња (M6x30mm Rosca Macho 30mm Dia tornillo de Cabeza de Estrella de Plástico en sujetadores de sujeció

X-Gree M6X30mm Машка нишка 30мм ДИА Пластична starвезда на главата на главата на копчињата за стегање зафаќа 10 парчиња (M6x30mm

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Тежина : 216g; Име на производот : Копче за стегање. Главен материјал : пластика, метал; Содржина на пакетот : 10 парчиња X копче за стегање. Главна боја : црна; Дијаметар на главата на starвездата : 30мм/1,2 ". Вкупна висина : 52мм/2.1" (вкупна алтура : 52мм/2.1 ''. Дијаметар на низата : M6 x 30mm/0.24 "x 1,2" (d*l) (Diámetro de la rosca : M6 : M6 : M6 : M6 x 30 mm / 0.24 '' x 1,2 '' (d * l). Тежина : 216g; Име на производот : копче за стегање. Главен материјал : пластика, метал; содржина на пакет : 10 парчиња x копче за стегање. Главна боја : црна; дијаметар на главата на starвездата : 30мм/1,2 ". Вкупна висина : 52мм/2.1" (вкупно алтура : 52мм/2.1 ''. Дијаметар на низата : M6 x 30mm/0.24 "x 1.2" (d*l) (Diámetro de la Rosca : M6 x 30 mm / 0.24 '' x 1,2 '' (d * l). M6x30mm Машка нишка 30мм ДИА пластична starвезда завртка на завртки на копчињата за прицврстување на копчињата за прицврстување на 10pcsgreat за вашата скршена една со ова копче на starвезда. Grip.widely се користи за машина за струг, механичка опрема, инструмент и апарати, опрема за храна и индустрија. ДЕСПЛАТНО ВО SPANISHM6 X30 MM ROSCA MACHO 30 MM DIA TORNILLILO DE CABEZA DE ESTRELLA DE PLástico en Sujetadores de Sujeción 10 Unidspeso : 216g; nombre delage : perilla de sujeciómature matery entume Материјал материјал материјал од материјалот материјал материјал од материјал. Директор : Пластико, метал; Contenido del Paquete : 10pcs x perilla de sujecióncolor директор : негро; Diámetro de la Cabeza de la Estrella : 30 mm / 1.2 '' Altura Total : 52mm / 2.1 '' Diámetro de la rosca : M6 x 30 mm / 0.24 '' x 1,2 '' (d * l).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата