X-Ree 10 PCS 120 mm долги 4,2 mm dia.Metal Marable HSS Twist Drilling Drilling битови (10 парчиња долга должина од 4,2 mm dia.Metal Marable HSS Twist Brocas de perforación

X-Ree 10 PCS 120 mm долги 4,2 mm dia.Metal Marable HSS Twist Drilling Drilling битови (10 парчиња долга должина од 4,2 mm dia.Metal

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Име на производот : Бит за вежбање со пресврт; Карактеристики : Директна дупка за вежба; Материјал : HSS. Боја : сребрен тон; дијаметар на бит : 4,2мм / 0,165 “; Дијаметар на дупче за дупчење : 4,2мм / 0,165". Должина на флејта : 84мм / 3,3 "; Вкупна должина : Вкупна должина. Содржина : Содржина на пакет; 10 x Битки за вежбање со пресврт : 10 x Битки за вежбање со пресврт (Contenido del Paquete : Contenido del Paquete; 10 x Brocas Twist : 10 x Brocas Twist. 10 парчиња 120 mm 4,2 mm dia.metal marable HSS Twist Drilling Drilling Drilling Drilling Bitshss Бит за вежбање со пресврт со права дупка за вежбање, остар спирален жлеб. Користена широко за вежбање на металот и мермер, е лесен за инсталирање. Битката за вежбање на пресврт се користи со електрична машина за дупчење. (Тука не е вклучен). Опис во шпански 10 парчиња долг 120мм долг 120мм 4.2mm Dia.Metal Marable HSS Twist Brocas de perforación Nombre del producto : Broca giratoria; Características : Vástago recto; Material : HSSColor : Tono plateado; Diámetro de la broca : 4.2 mm / 0.165' '; Diámetro del vástago : 4.2 mm / 0.165' 'Londitud de la flauta : 84 mm / 3,3' '; вкупно долго : Londitud вкупно120 mm / 4,7' ' : 120 mm / 4,7' '; PESO NETO : 88 GCONTENIDO del Paquete : Contenido del Paquete; 10 x Брокас пресврт : 10 x Брокас пресврт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата