X-Ree 4PCS M10X17MM Тема 78мм со дијаметар на база од не'рѓосувачки челик прилагодливо стапало за израмнување (4PCS M10x17mm Rosca 78mm Diámetro Base Acero Inoxidable Pie de Nivelación ajustable

X-Ree 4PCS M10X17MM Тема 78мм со дијаметар на база од не'рѓосувачки челик прилагодливо стапало за израмнување (4PCS M10x17mm

Достапно за вашата нарачка
DEN 1014.40
Залиха:

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал. Нето тежина : 236g; Содржина на пакетот : 4 PCS X Израмнување на стапалото. Главна боја : сребрен тон, црн; Име на производот : израмнување на стапалото. Вкупна големина : 78 x 50mm / 3,1 "x 2" (база.dia * ч) (вкупно Тамачо : 78 x 50 mm / 3.1 '' x 2 '' (база.dia * H). Машка големина на конец : M10 x 17mm /0.4 "x 0,67" (D * H) (Tamaño de Rosca Macho : M10 x 17 mm / 0,4 '' x 0,67 '' (D * H). Земја на производство : Кина; Материјал : Пластика, метал. Нето тежина : 236g; Содржина на пакет : 4pcs x израмнување на стапалото. Главна боја : сребрен тон, црна; Име на производот : израмнување на стапалото. Вкупна големина : 78 x 50mm/3,1 "x 2" (база.dia*ч) (вкупно Тамањо : 78 x 50 mm / 3.1 '' x 2 '' (база.dia * h). Машка нишка Големина : M10 x 17mm / 0,4 "x 0,67" (D * H) (Tamaño de Rosca Macho : M10 x 17 mm / 0,4 '' x x 0,67 '' (D * H).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата