XBWEI 2,5L емајл чајник Трајни загревање на вода за греење кујна задебелен чајник

XBWEI 2,5L емајл чајник Трајни загревање на вода за греење кујна задебелен чајник

Достапно за вашата нарачка
DEN 5451.52
Залиха:

Многу е лесен за употреба, дарежлива форма, што покажува елегантен вкус. Лесно е да се пополни вода, исто така лесен за чистење и миење, ретро и практично. Дизајнот на рачката, елегантната и модата, удобното чувство. Погоден за печка за гас, индукциски шпорет. Има голем капацитет и може да се полни со 2,5 L вода во време за да се задоволат дневните потреби на семејството. Карактеристики : Многу е лесен за употреба, дарежлива форма, што покажува елегантен вкус. Лесно да се пополни вода, исто така лесен за чистење и миење, ретро и практично. Дизајнот на рачката, елегантната и модата, удобното чувство. Исклучено за печка за гас, индукција шпорет. Има голем капацитет и може да се наполни со 2,5 L вода во време за да се задоволат дневните потреби на семејството. Color : A, B Материјал : Emanelsize : Околу 22.00x16.00x16.00cm/8.65x6.29x6. 29 Inch Package Вклучува : 1pc x чај kettlenote : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите.2. Ве молиме, дозволете 0,5-2 см разлики како резултат на рачното мерење. Овој котел е погоден за шпорет на индукција, шпорет на гас, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата